Ürünler

Ütü Masası Kılıfları

Hangi giyim tarzına hakim olursanız olun, hangi kıyafetleri tercih ederseniz edin, ütü her zaman kıyafetlerinizin mükemmel bir kusursuzluğa sahip olmasını sağlayacaktır. Özellikle takım elbise, kumaş giyim ve gömlek seçimlerinde vazgeçilmez olan ütüler, düzenli ve eşsiz bir görüntü için gereklidir. Bu aşamada, ütü ve ütü masasının olduğu kadar ütü masası kılıfının da önemi bulunmaktadır. Kıyafetler için geniş ve zarar görmeyecek bir alan sunması sayesinde, sağlıklı bir sonuç elde etmenize yarayacak ürünleri seçmeniz gerekmektedir.

Ütü masası kılıflarımızın bir çok farklı çeşit ve özellikleri barındıran 11 adet serisi bulunmaktadır, bunlar ütüyü ne kadar kolaylaştıracağına bağlı olarak değişmektedir. 2 katmanlı, 3 katmanlı ve 5 katmanlı olarak değişen kalınlıklarıyla beraber, ayrıca kullanılan kumaşların kendi özellikleri de bulunmaktadır.Özel kaplamalar ile şekillenen bu özellikler yanmazlık, alüminyum kaplamasıyla ısıyı geri yansıtma ve ütü performansını hızlandırarak ütüye ayırdığınız vakti kısaltmaktır.Kullanılan kumaşlar % 100 pamuk olup talebinize göre % 50 pamuk - % 50 polyester karışımıyla hazırlanabilir.Kanserojen ve sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir.Çamaşır makinesinde düşük sıcaklıkta(30 derece) yıkanabilir veya kuru temizleme yapılabilir.

Ütü masası kılıfı, ütü masanızın tek aksesuarı, olmazsa olmazıdır.Ütü masası kılıflarında katman sayısı yükseldikçe daha uzun ömürlü olacaktır ve ütü performansını arttıracaktır. Ütü masası kılıfı üreticisi olarak ne mutlu bize ki müşterilerimizin bütün taleplerini gerçekleştirebiliyoruz, fabrikamızda bulunan makineler ile beraber üretimimizin tüm aşamalarını kendi bünyemizde gerçekleştirebiliyoruz.

Şirket bünyemizde bulunan Ar-Ge ve Kalite Kontrol departmanları ile yürüttüğümüz çalışmalarda yurt içi ve yurt dışı piyasası düzenli olarak araştırılarak müşterilerimize çeşitli ütü masalarına uygun boyutlarda ütü masası kılıfı seçenekleri sunmaktayız.Stoperlerle sabitlenebilen ipli veya lastikli seçenekleriyle bir çok ütü masasına kolaylıkla uyum sağlayabilecek ölçülerdeki kılıflarımızın yanı sıra müşterilerimizin özel olarak istediği ölçüleri de üretebilmekteyiz. Ütü masası kılıflarının genel olarak ölçüleri şu şekildedir; 102x43, 115x43, 125x43, 135x50, 135x55.Ütü masası kılıfları seçiminde, ütü masanızın eninden ve boyundan 7 cm ile 10 cm aralığında daha büyük bir ölçüde ütü masası kılıfı masanıza en doğru kılıfı seçmenize yardımcı olacaktır.

Ütü masası kılıflarının ütü masasına takılmasının bir çok yöntemi bulunmaktadır, bunlardan ilki kenarlardan biyeli dikişli olup içlerinde polyester ipler bulunan ve bu ipleri çekerek uçlarındaki stoperle sabitlenenler, bir diğeri ise kendiliğinden lastikli olan ütü masası kılıflarımızdır. Bu kılıflar ekstra bir işlem yapmadan kolayca masaya takılabilmektedir.Kılıfın lastikleri ise tercihinize göre ikiye ayrılmaktadır, daha ekonomik olan standart lastikli veya daha uzun ömürlü, daha estetik gözüken kalın lastikli ürünlerimiz bulunmaktadır.