VEGA SERİSİ ÜTÜ MASASI KILIFI

 

  • 5 Katmanlı - Çift taraflı
  • %100 Pamuk (ön yüzey)
  • %100 Pamuk alüminyum kaplamalı - teflon kaplamalı (arka yüzey)
  • 200 gr Keçe
  • 2,5 mm x 2 Sünger
  • Lastikli
  • Standart boylar
  • Yıkanabilir

 

Ürün Kodu : Vega-Serisi

Farklı renk, desen ve boyutlarda üretilebilir.

Ürün Özellikleri
%100 Pamuk %100 Pamuk
200 gr Keçe 200 gr Keçe
Yıkanabilir Yıkanabilir
4 cm Lastikli 4 cm Lastikli
5 Katmanlı 5 Katmanlı
2,5 mm x 2 Sünger 2,5 mm x 2 Sünger
RENK VE DESEN VARYANTLARI
Ürün Açıklaması

 

Beş katmanlı, 4 cm kalınlığa sahip lastikli ütü masası kılıfının üst katmanı olan %100 pamuk ekstra kalın dokuma kumaşı sayesinde ütü bezi yüksek ısıya çok daha fazla dayanıklıyken, kumaşa lamine edilmiş 2. ve 4. katmanları olan 2,5 mm sünger pürüzsüz bir ütüleme alanı sağlar. 3. katman olan 200 gr keçe ise ütü bezinin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Ürünün en büyük özelliği ise 5. katman olan %100 pamuk alüminyum kaplamalı kumaşıdır, bu sayede dilerseniz ürünün 1.katmanı olan desenli kısmını kullanabilir, dilerseniz 5. katmanı olan alüminyum kaplı tarafını kullanabilirsiniz, ürün çift yüzeylidir. Sadece metalic ve metalux serisine özel olan alüminyum kaplama bölümümüz, Vega serisinin 5. katmanında da bulunuyor.

Vega Serisi Ütü Masası Kılıfı Yıkama Talimatı


Vega serisi ütü masası kılıfları isteğe göre düşük sıcaklıkta (30 derece) yıkanabilir veya kuru temizlemeye uygun olacak şekilde üretilmektedir.


Vega Serisi Ütü Masası Kılıfı Boyutları


140x50 cm büyük boy ve 130x46 cm küçük boy olmak üzere iki ayrı boyutu mevcuttur. Birbirinden şık birçok farklı renk ve desende üretilen bu kılıflar kanserojen madde içermemektedir.


Vega Serisi Ütü Masası Kılıfı Nasıl Takılır?


Vega ütü masası kılıfı 4 cm kalınlığındaki lastikleri sayesinde kolayca ütü masasına takılır ve lastikleri standart lastiklere göre çok daha uzun ömürlüdür. En çok katmana sahip olan bu serimiz kalınlığı sayesinde ütü masanızın performansını 3 kata kadar arttırır.

 

Yıkama talimatları
30 Derece Kurutma Yapma Kuru Temizleme - Yalnızca Petrol Bazlı Çözücüler
Rapor ve Sertifikalar
SGS Raporu SGS Raporu